Tisztelt Olvasók! A zoom.hu internetes híroldal 2018. december 21-én megszűnt. A domain a továbbiakban archívumként működik, a tartalma nem frissül és az egyes írások nem kommentelhetőek. - STRAT-POL Kft.

Minden tizedik magyar A mi kis falunkat nézi

Minden tizedik magyar A mi kis falunkat nézi

Az RTL Klub sorozata, az A mi kis falunk lett a legnézettebb tévéműsor a mögöttünk hagyott héten.

A pajkaszegiek kalandjait több mint 435 ezren nézték a hirdetők szempontjából fontos 18-49-es korosztályban, a teljes lakosság körében pedig 1 041 181 embert érdekelt.

Az előbbi kategóriában a TV 2 A piramis című műsora jelenti az egyetlen veszélyt az RTL-re, Stohl András vetélkedője megkaparintotta a második helyet, és minden adás bekerült a Top 20-ba. Egyéb, nem RTL-es műsorokkal ellentétben.

A teljes népességben is hasonló a helyzet, azzal a különbséggel, hogy itt még a Tények is elég jó eredményeket ért el, igaz, összességében nem jobbakat, mint a rivális hírműsora.